Medarbejdere Sekretariat Danmark

Carsten Andersen
Direktør 

carsten.andersen@fic.dk
Tlf: +45 2070 7225

Sabine Christensen
Ungdomskonsulent

sabine.christensen@fic.dk

 

Jeppe Albrechtsen
Projektkonsulent

jeppe.albrechtsen@fic.dk

 

Mia Groot Stub
Regnskabsmedarbejder

bogholderi@fic.dk

Medarbejdere Sekretariat Kenya, Østafrika

Maurice Omondi
Regional Manager - Nairobi, Kenya

maurice.omondi@fic-international.org

 

 

Erustus Ouko
Project Leader - Nairobi, Kenya

erustus.ouko@fic-international.org

 

 

Rachel Ambasa Tunya
Finance Manager - Nairobi, Kenya

rachelambasa@fic-international.org

 

 

Yvonne Truphen
Project- and Finance Assistance - Nairobi, Kenya

yvonne.truphen@fic-international.org

 

 

Joria Sudi
Project Coordinator - Mombasa, Kenya

joria.sudi@fic-international.org

Medarbejdere Sekretariat Tanzania, Østafrika

Warda Khalifa Salim
Coordinator - Dar es salaam, Tanzania

wardasalim@fic-international.org

 

 

Irene Paul Mitema
Monitoring and Communication - Dar es salaam, Tanzania

irenemitema@fic-international.org

 

 

Hezron Clemence Haule
Vocational Training Coordinator - Dar es salaam, Tanzania

hezronhaule@fic-international.org

Manase D. Kavishe,
Finance Officer - Dar es salaam, Tanzania

manasehkavishe@fic-international.org